IBM: головний виклик для СЕО — управління фахівцями, які працюють без прив'язки до робочого місця

IBM Institute for Business Value (IBV) оприлюднив результати нового дослідження.

Воно показало, що для багатьох керівників компаній і організацій з усього світу головний виклик на найближчі роки полягає в управлінні персоналом, що працює з будь-якого місця.

Найбільш успішні керівники — ті, чиї компанії увійшли в перші 20% за темпами зростання доходів (з-поміж учасників дослідження) — називають серед пріоритетів розвиток талантів співробітників, технологій і партнерської мережі. Саме це повинно, на їхню думку, допомогти бізнесу успішно рости після закінчення пандемії COVID-19.

У дослідженні Find your essential («Розкрий свою суть») взяли участь 3 тис. гендиректорів з 26 галузей і майже 50 країн світу, включаючи країни Центральної й Східної Європи. Дослідження проводилося спільно з компанією Oxford Economics. Його результати були зіставлені з даними щорічних опитувань гендиректорів різних компаній і організацій, які IBM проводить вже понад 20 років.

Багато гендиректорів з країн Центральної та Східної Європи відзначили, що технологічна інфраструктура та зміни на ринках стануть основними викликами для їх організацій в найближчі два-три роки. Крім того, понад 62% опитаних назвали технології, а 43% - законодавство серед основних зовнішніх сил, які будуть впливати на бізнес в середньостроковій перспективі.

«Пандемія COVID-19 змусила багатьох керівників переглянути стратегії розвитку і прискорити перехід на цифрові технології, — заявив Вольфганг Вендт, генеральний директор IBM в країнах Центральної та Східної Європи. — Дослідження IBV показало, що керівники з Центральної та Східної Європи, як і з інших країн світу, одностайні, коли їх просять виділити передові технології, які роблять бізнес більш ефективним і більш стійким перед лицем труднощів, які викликала пандемія в усіх галузях. Це інтернет речей, гібридні хмари, штучний інтелект (ШІ) і автоматизація».

Опитані директори з різних країн світу вважають, що хмарні рішення, ШІ, інтернет речей і роботизація процесів (RPA) увійдуть до числа технологій, які будуть приносити користь бізнесу в найближчі кілька років. У Центральній і Східній Європі 83% опитаних керівників підтвердили, що інтернет речей приносить найбільший ефект, а за ним слідують хмарні рішення, штучний інтелект і RPA.

По всьому світу найбільш успішні керівники у два рази частіше називали впровадження технологій серед викликів сучасного бізнесу в порівнянні з менш успішними керівниками. Успішні лідери визнають, що їм важливо бути на передовій розвитку технологій і відповідним чином модернізувати фундамент бізнесу.

Успішні СЕО у два рази частіше, ніж інші, відзначали, що кошти ШІ повинні почати приносити помітні результати в найближчі два або три роки. Аналітики IBM вважають, що керівники цієї категорії більше просунулися в плані масштабного впровадження ШІ у себе в організації та частіше використовують цю технологію в якості основи для інтелектуальних робочих процесів, а не в поодиноких або розрізнених пілотних проєктах.

Технології на основі гібридної хмарної інфраструктури (ШІ, інтернет речей і автоматизація) можуть зробити основні бізнес-процеси (ланцюжків постачань, фінансову діяльність, управління кадрами, постачання) більш гнучкими й інтелектуальними, а значить, з їх допомогою можна буде підвищити ефективність бізнесу в сучасних волатильних економічних умовах, а також отримувати в реальному часі кросфункціональну аналітику.

Більшість лідерів, які взяли участь в щорічному дослідженні IBM, вказали, що пріоритетом у 2020 році було забезпечення належних умов праці для співробітників, що працюють віддалено. Половина директорів найбільш успішних компаній (і більше половини директорів з країн Центральної та Східної Європи) вважають, що управління фахівцями, які працюють без прив'язки до робочого місця, стане одним з головних викликів на найближчі кілька років - і лише чверть керівників компаній з останніх 20% за темпами зростання доходів дотримуються такої ж думки.

Крім того, 77% керівників провідних компаній (проти 39% директорів інших організацій) визнали, що ставлять на перше місце добробут співробітників, навіть якщо це не кращим чином позначається на негайних показниках бізнесу. Це говорить про те, що в успішних компаніях зараз приділяють дійсно багато уваги людських ресурсів.

Суміжне міжнародне опитування споживачів, проведене IBM, показало, що кожен четвертий співробітник планує змінити місце роботи у 2021 році, причому причиною найчастіше називалася потреба в більш гнучкому графіку роботи або можливість працювати віддалено.

Гендиректори найбільш успішних компаній також приділяють більше уваги взаємодії з партнерами. 63% керівників компаній-лідерів відзначили, що партнерські відносини стали сильніше впливати на результативність бізнесу, і лише близько половини керівників інших компаній відповіли так само. Спираючись на результати дослідження, аналітики IBM приходять до висновку, що керівники провідних компаній зосереджуються на тому, що виходить у них найкраще, а доступ до більш широких ідей та інновацій забезпечують шляхом екосистеми партнерів.

Також IBM відзначає, що зараз, коли багато лідерів шукають можливості для своїх компаній щодо участі у вирішенні взаємопов'язаних глобальних проблем, таких як зміна клімату, розвиток партнерських екосистем може зіграти ключову роль і привести до стійких змін.

За підсумками дослідження фахівці IBV склали рекомендації про те, як скористатися цим моментом і змістити фокус на те, що може виявитися важливим для успіху компанії: вибір гнучких і масштабованих платформ (таких як відкриті гібридні хмари), інвестування в загальний добробут співробітників і розвиток партнерств, відкритих для інновацій.

Tags:

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Анонси

Введіть свій E-Mail та отримуйте новини компанії

Search